Home

بخشنامه ها و پرایس لیست

واردکنندگان محترم خودرو

گروه پرشین تجارت دوان ضمن تبریک فرا رسیدن بهار و آرزوی سالی سبز برای شما به عرض میرساند با توجه به اینکه قوانین و تعرفه های واردات خودرو و مالیات ارزش افزوده جهت واردات و شماره گذاری خودرو در سال نود و سه متفاوت خواهد بود و مطالب این سایت مطابق با قوانین سال نود و دو می باشد از به روز رسانی سایت تا اجرایی شدن بخشنامه ها و تعرفه های جدید معذوریم، امید است با اجرایی شدن هر چه سریعتر قوانین جدید بتوانیم بهتر از گذشته مشاور شما باشیم.

حذف تعرفه خودروهای ژاپنی در آمریکا

در پی توافق آمریکا و ژاپن در چارچوب یک همکاری آزاد تجاری، آمریکا تعرفه واردات خودروهای ژاپنی را به تدریج حذف می‌کند. این توافق به ژاپن اجازه می‌دهد در گفت‌وگوها بر سر توافق‌نامه تجاری آمریکا- اقیانوسیه شرکت کند.

شینزو آبه، نخست وزیر ژاپن سه روز پیش از نهایی شدن این توافق خبر داد. ژاپن در جریان این گفت‌وگوها نیازمند رای مثبت و فوری کانادا، استرالیا، نیوزلند و پرو است. این توافق مخالفت شدید سه خودروساز بزرگ دیترویت را برانگیخته است. آنها می‌گویندتا زمانی که دولت ژاپن محدودیت‌های فروش خودروهای آمریکایی را در بازار ژاپن مرتفع نکند، نباید چنین امتیازی به خودروسازان این کشور اعطا شود. این در شرایطی است که درحال‌حاضر نشانی از باز شدن بازار ژاپن به سود خودروهای آمریکایی دیده نمی‌شود.

کلمات کلیدی:


عضویت در خبرنامه

:

سامانه پیام کوتاه

با عضویت در سامانه پیام کوتاه از آخرین خبرهای بازرگانی مطلع شوید
فيلد معتبر نيست (نياز داشتن و يا مقدا اشتباه)